نرم افزار های دوربین های مدار بسته | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


نرم افزار های دوربین های مدار بسته

کد محصول: 70
1 DVD
قیمت برای شما : 20,000 تومان
قیمت با تخفیف : 10,000 تومان
میزان تخفیف: 10,000 (50%) تومان
auction  نرم افزار های دوربین های مدار بسته

جهت اجرای استاندارد و درست یک سیستم مدار بسته نیاز به محاسبات مهندسی خاصی می باشد.
متاسفانه به دلیل وجود روابط ریاضی سنگین و فرمول های پیچیده در محاسبات این سیستم ها اکثر مجریان و طراحان پروژه های نظارتی در داخل کشور از چنین محاسباتی استفاده ننموده و فقط از روی تجربه اقدام به طراحی، اجرا و تهیه تجهیزات مورد نیاز می نمایند.این امر موجب انتخاب نادرست ابزارهای مورد نیاز از جمله دوربین،هارد دیسک،کارت گرافیک،کارت دی وی آر،استند الون و دوربین تحت شبکه (آی پی) خواهد شد که در پی آن صرف هزینه های هنگفتی به بار خواهد آمد...

 با کمک نرم افزار زیر شما قادر خواهید بود بدون استفاده از روابط ریاضی پیچیده و تنها از طریق جایگذاری داده های مورد نیاز در طراحی،سایر فاکتورهای مورد نظر را به راحتی بدست آورده و عملاً از آنها استفاده نمایید و با انتخاب درست و علمی تجهیزات مورد نیاز از صرف هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

 

 

 

 در این نرم افزار شما میتوانید با قرار دادن ابعاد مکان مورد نظر و حداکثر ارتفاع اشیائی که قصد دارید آنها را از طریق دوربین مورد نظارت قرار دهید،فاصله کانونی لنز ، سایز سنسور دوربین و زوایای چرخش دوربین در جهت افقی و عمودی را تعیین نموده و با روشی کاملاً مهندسی و حساب شده اقدام به تهیه دوربین های مورد نیاز و نصب پایه های آن در مکان و ارتفاع مورد نظر بنمایید.
 با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود با توجه به ابعاد مکان و ارتفاع اشیاء بهترین ارتفاع و زاویه را جهت نصب دوربین با حداکثر قابلیت دیدبانی و حذف نقطه کور تا بیشترین حد ممکن بدست آورید.
 
در این نرم افزار شما قادر به تعریف محیط و دوربین به تعداد نامحدود خواهید بود.

 

 

 

 از قابلیت های منحصر به فرد دیگر این نرم افزار میتوان به محاسبات دقیق فاکتور های زیر نسبت به یکدیگر اشاره نمود :
- تعیین مقدار هارد دیسک مورد نیاز جهت ضبط تصاویر
- تعیین مقدار پهنای باند مورد استفاده
- تعیین تعداد فریم های مورد نیاز جهت ضبط تصاویر با سرعت واقعی و یا غیر واقعی
- تعیین حجم اطلاعات هر فریم از تصویر
- تعیین سایز ابعادی و رزولیشن تصاویر
- تعیین فرمت ضبط تصاویر
- تعیین تعداد روزهای مورد نیاز جهت ضبط
- تعیین تعداد دوربین
با قرار دادن هر یک از فاکتور های بالا میتوان سایر فاکتورهای دیگر را نسبت به داده های خود بدست آورد.به عنوان مثال اگر شما در سیستم خود دارای یک هارد دیسک به حجم 300 گیگا بایت باشید و در نظر دارید تصاویر 4 دوربین را همزمان به مدت 30 روز ضبط نمایید نرم افزار شما را راهنمایی مینماید که تصاویر را با چه ابعادی،چه فرمتی و با چه تعداد فریمی ضبط نمایید تا بتوانید بهترین بازدهی را از هارد دیسک مورد نظر داشته باشید.
با کمک این اطلاعات شما قادر خواهید بود بهترین کارت دی وی آر و یا دوربین تحت شبکه مورد نیاز خود را از نظر مشخصات فنی تعیین نموده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.
در این بخش از نرم افزار نیز شما قادر به تعریف تعداد نامحدود دوربین خواهید بود.
طراحی نرم افزار فوق بسیار روان و به گونه ای است که جهت استفاده و کاربری آن نیاز به هیچگونه آموزش و راهنمایی نخواهید داشت و براحتی با محیط کار آن آشنا خواهید شد.
قیمت برای شما : 20,000 تومان
قیمت با تخفیف : 10,000 تومان
میزان تخفیف: 10,000 (50%) تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.