آموزش تای چی توسط استاد ماهونگ | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش تای چی توسط استاد ماهونگ

کد محصول: 44
1 DVD
قیمت برای شما : 7,000 تومان

فیلم کامل آموزش کونگ فو "تای چی" توسط بهترین استاد چینی استاد ماهونگ

آیا قصد دارید ورزش تای چی را به صورت حرفه ای دنبال کنید

آیا قصد گسترش ورزش کونگ فو تای چی را دارید

پیشنهاد ما به شما تماشای این مجموعه ویدئویی آموزش کنگفو تای چی میباشد

 

 

این فیلم آموزشی کونگ فو روی Tai Chi توسط استاد مشهور این رشته Ma Hong می باشد. Ma Hong دانش آموز Chen Zhao Kui پسر Chen Fa Ke بوده است. وی با Chen از سال ۱۹۷۲ به مدت ۱۰ سال آموزش را آغاز کرد.  و به سرعت دید عمیقی نسبت به پیچیدگی های استایل Chen پیدا کرد. او نه تنها روی کارآییش تمرکز دارد بلکه آموزش استانداردی از روش های شخصی خودش را برای شما ارائه می کند. توضیحات او مستقیم و کاملا واضح می باشند. او بدون تردید به شما آموزش می دهد و وقتی به شما می گوید که "این کار بدین صورت است" دیگر شکی به خود راه نخواهید داد. این بسته به انتخاب شماست که تشخیص دهید اینکار برای شما مفید است یا نه.

Ma Hong کار دیگری برای توضیح دادن و کامل کردن کارهای اخیر خود به نام های Routine I و Routine II منتشر کرده است. در این سری تاکید روی چگونگی توسعه نیروی درونی aka Fa Jin در حین حرکات مختلف می باشد. این به قدری مشهور است که Fa Jin قسمت مهمی از تمام هنرهای نظامی چین شده است.

استاد Ma Hong یکی از مشهورترین اساتید Tai Chi در چین است که نهمین نسل از اساتید استایل Tai Chi می باشد. استاد Ma Hong اعتقاد دارد که استایل Chen که توسط استادش به وی آموخته شده ترکیبی از سختی و لطافت است.او می گوید بر طبق Tai Chi Yin Yang این ورزش باید ترکیبی از سرعت و آرامش ، سختی و لطافت ، روح و جسم، باز و بسته و همزمان با روح ، نفس و قدرت باشد. او همچنین رابطه بین باز و بسته را در تای پی آموزش می دهد. او می گوید که باز کامل خوب نیست همچنین بسته بودن کامل نیز مفید نیست


قیمت برای شما : 7,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید


ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.