آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت

کد محصول: 265
1 DVD
قیمت برای شما : 10,000 تومان

خرید اینترنتی آموزش زبان انگلیسی به روش و متد نصرت به زبان فارسی و کاملا کاربردی از سطح مقدماتی تا پیشرفته به همراه دوره تقویت حافظه و دوره یادگیری
 آموزش زبان نصرت چندين سال است كه مورد استفاده زبان آموزان قرار مي گيرد. اين مجموعه براي افرادي كه در صحبت كردن (Speaking) مشكل دارند، بسيار كاربردي است و كمك مي كند تا زبان آموز بتواند از گنجينه لغاتي كه در ذهن دارد بهتر استفاده كند. بر خلاف تفكر عموم اين مجموعه لغات را ياد نمي دهد بلكه روش درست شنيدن و صحبت كردن را به شما آموزش مي دهد. پس حتي اگر زبان شما در سطح متوسط به بالا است، استفاده از اين مجموعه توصيه مي شود چرا كه سرعت مكالمه شما را چندين برابر خواهد نمود.
مزایای روش نصرت

مزیت متد نصرت و آموزش زبان انگلیسی با نصرت، یادگیری یک زبان در عمل است. بیشتر از زبان شناسان عقیده دارند که موثرترین روش یادگیری یک زبان خارجی سفر به کشور یا مکانی است که به آن زبان گفتگو می کنند. بودن در محیط آن زبان و شنیدن و صحبت کردن با مردم کمک شایانی به یادگیری زبان می کند. این مجموعه نیز این شرایط را برای زبان آموز فراهم می کند. علاوه بر این قواعد زبان را به طور عمیق و درونی یاد می دهد و بدون نیاز به اینکه توجه کنید، تمام مسائل و قواعد زبان را به صورت ناخودآگاه یاد خواهید گرفت.

– استفاده از زمان بندی تصاعدی برای به حافظه سپردن کلمات و جملات، در متد نصرت مطالب به صورت حساب شده ای تکرار می گردند تا هماهنگ با الگوی حافظه انسان به خاطر سپرده شوند (بر پایه لایتنر)

– اصل پیش بینی (سوال از زبان آموز بر مبنای مطالب یادگرفته شده جدید)

– برنامه بر پایه یادگیری زنده: قرار دادن زبان آموز در موقعیت های واقعی و روزمره برای آموختن مطالب و تمرین آنها.، شبیه شرایطی که فرد در کشور مورد نظر حضور فیزیکی دارد. برمبنای متد نصرت، هر زبان یک هسته کلامی دارد که با آموختن مجموعه لغات هسته آن که بیشترین کاربرد را در زبان دارند تا ۸۰% زبان را می توان آموخت و صحبت کرد بدون آنکه ذهن را با تعداد زیادی کلمات با کاربرد کم پر کرد. وجود اصلی ترین لغات انگلیسی نصرت را به مجموعه ای بسیار مفید برای همه زبان آموزان تبدیل کرده است.

مجموعه زبان نصرت ۱و۲و۳ کاملترین مجموعه آموزشی زبان نصرت می باشد که با کیفیت اورجینال و صدای خود دکتر نصرت در دسترس می باشد این مجموعه دارای ۱۸۰ درس حدودا ۳۰ دقیقه ای می باشد که مجموعه نصرت زبان انگلیسی ۱ شامل ۹۰ درس و مجموعه نصرت زبان انگلیسی ۲ و ۳ نیز شامل ۹۰ درس می باشند که کل پکیج شامل ۱۸۰ درس کاربردی آموزش زبان هستند.

در این پکیج شما فایل های صوتی با فرمت Mp3 را دانلود کرده و به راحتی می توانید روی هر دستگاهی که قابلیت پخش فایل های mp3 دارد از آنها استفاده کنید.

مجموعه آموزشی زبان انگلیسی نصرت با استفاده از شیوه خاص دکتر نصرت بهترین و سریع ترین روش آموزش مکالمات زبان در عین سادگی برای فارسی زبانان می باشد در این مجموعه گوینده جملات و اصطلاحات انگلیسی را گفته و سپس معانی فارسی آن تکرار می گردد و از شنونده خواسته میشود که با قرار گیری در محیط تعاملی با فایل های آموزشی و با کنکاشت سعی در ادای جملات گفته شده کند و به این ترتیب با روشی کاملا موفق صحبت کردن انگلیسی را می آموزید.

توجه داشته باشید به دلیل این که مجموعه های آموزشی زبان نصرت جهت یادگیری مکالمه طراحی شده اند فقط به صورت صوتی و mp3 هستند و هیچ گونه فایل نوشتاری و متنی همراه مجموعه وجود ندارد


قیمت برای شما : 10,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.