آموزش زبان ایتالیایی به روش نصرت | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش زبان ایتالیایی به روش نصرت

کد محصول: 262
1 DVD
قیمت برای شما : 10,000 تومان

خرید اینترنتی آموزش زبان ایتالیایی به روش و متد نصرت به زبان فارسی و کاملا کاربردی از سطح مقدماتی تا پیشرفته
مجموعه آموزشي نصرت، زبان ايتاليايي را به كمك زبان فارسي آموزش مي دهد و تمامي كلمات و جملات زبان ايتاليايي آن با ترجمه فارسي بيان مي شود تا زبان آموزان به راحتي متوجه آموزش شوند. آموزش اين مجموعه به اين صورت است كه: ابتدا مكالمه اي پخش مي شود، سپس بر روي معني و تلفظ لغات و كلمات ايتاليايي تاكيد مي كند. شيوه آموزش اين مجموعه به گونه اي است كه با تكرار و تاكيد بر روي كلمات و جملات، قصد دارد كه آموزش هاي داده شده در ذهن شما براي هميشه باقي بماند. شما تنها در ۹۰ روز مي توانيد تمامي مهارت هاي مكالمه زبان ايتاليايي را به دست آوريد.

 از آنجايي كه مجموعه آموزشي نصرت مخاطب و طرفداران زيادي دارد، اين مجموعه به ۲۵ زبان زنده دنيا توليد شده است. از آنجايي كه آموزش مجموعه نصرت از طريق فايل هاي صوتي صورت مي گيرد، زبان آموزان مي توانند در مدت زمان كمي تلفظ و لهجه زبان ايتاليايي را بياموزند. آموزش زبان ايتاليايي به شيوه نصرت باعث تقويت حافظه و مهارت يادگيري در حين آموزش مي شود. اغلب زبان آموزان به دنبال آموزش زبان ديگر همراه با زبان فارسي مي باشند.

مجموعه آموزشي نصرت هم يكي از بهترين و معروف ترين مجموعه هاي آموزش همراه با زبان فارسي مي باشد كه موردپسند بسياري از زبان آموزان واقع شده است. آموزش اين مجموعه بسيار ساده و لذت بخش مي باشد.
آموزش زبان ايتاليايي نصرت يكي از معروف ترين مجموعه هايي است كه جهت آموزش كامل زبان ايتاليايي براي شما عزيزان فراهم گرديده است و بر روي تمامي مهارت هاي زبان ايتاليايي شامل گويش، تلفظ و مكالمات تاثير بسزايي دارد. اين مجموعه برگرفته از جديدترين متد آموزشي روز دنياست. با اين مجموعه شما مي توانيد در هر مكان و موقعيتي كه هستيد مكالمه ايتاليايي خود را تقويت كنيد زيرا اين بسته قابل اجرا بر روي كامپيوتر، موبايل و دي وي دي پلير (DVD Player) و MP3 مي باشد. مجموعه اي كه در اين سايت براي شما فراهم كرده ايم، آخرين و كامل ترين نسخه ايتاليايي  نصرت است كه داراي ۹۰ درس و همراه با آموزش مكالمات صوتي زبان ايتاليايي نصرت است. اين مجموعه داراي فايل MP3 است كه از بارزترين مشخصه هاي اين مجموعه كيفيت صداي عالي آن مي باشد.
موسسه نصرت با الهام از جدیدترین روش های آموزش زبان در دنیا و بهره گیری از اساتید مجرب در زبان ایتالیایی سعی کرده تا یک مجموعه کامل و خود آموز را به کاربران خود ارائه دهد.در مجموعه های آموزش زبان نصرت سعی بر آموزش مکالمات محاوره ای و گفتار روزانه شده است به نحوی که زبان آموز بعد از اتمام دوره اموزشی بتواند به راحتی به زبان جدید صحبت کند، در این شری آموزش ها بدون نیاز به پیش زمینه در مورد زبان ایتالیایی به راحتی و بدون داشتن محدودیت سنی می توانید به اموزش بپردازید
دانلود زبان نصرت به صورت فایل یا پکیج یا هر طریقه دیگر در ایران ممنوع بوده و شامل قانون کپی رایت و پیگرد قانونی می باشدف به همین دلیل سایت هایی که به هر عنوان و به هر صورت اقدام به انتشار محتوای زبان نصرت برای دانلود می کنند وجه قانونی نداشته و تنها از طریق خرید پکیج اورجینال و تحویل در محل آدرس خود به آموزش زبان نصرت بپردازید.
آموزشگاه نصرت در شیوه آموزش منحصر به فرد خود سعی کرده تا به روش شنیداری و صوتی زبان موز را با آموزش زبان جدید در گیر کرده به نحوی که ابتدا مدرس درس جدید را بیان می کند سپس به فارسی کاربرد کلمات و جملات و هم چنین معانی آن را گفته و از زبان آموز می خواهد که خود را در فضای ایتالیایی تصور کرده و با روش گفته شده در پکیج و در حین تدریس به تکرا رو تمرین بپردازد، در این زمینه شما زبان ایتالیایی را مانند یک ایتالیایی زبان می اموزید و بدون این که لهجه اضافه داشته باشید قادر به صحبت کردن خواهید بود، هم چنین این روش بسیار سریع بوده و در یک مدت زمان کوتاه به شما زبان ایتالیایی را آموزش می دهد


قیمت برای شما : 10,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.