آموزش زبان دانمارکی به روش نصرت | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش زبان دانمارکی به روش نصرت

کد محصول: 255
1 DVD
قیمت برای شما : 10,000 تومان

خرید اینترنتی آموزش زبان دانمارکی به روش و متد نصرت به زبان فارسی و کاملا کاربردی از سطح مقدماتی تا پیشرفته
آموزش زبان دانمارکی نصرت یکی از معروف ترین مجموعه هایی است که جهت آموزش کامل زبان دانمارکی برای شما عزیزان فراهم گردیده است و بر روی تمامی مهارت های زبان دانمارکی شامل گویش، تلفظ و مکالمات تاثیر بسزایی دارد. این مجموعه برگرفته از جدیدترین متد آموزشی روز دنیاست. با این مجموعه شما می توانید در هر مکان و موقعیتی که هستید مکالمه دانمارکی خود را تقویت کنید زیرا این بسته قابل اجرا بر روی کامپیوتر، موبایل و دی وی دی پلیر (DVD Player) و MP3 می باشد. مجموعه ای که در این سایت برای شما فراهم کرده ایم، آخرین و کامل ترین نسخه دانمارکی نصرت است که دارای ۳۰ درس و همراه با آموزش مکالمات صوتی زبان دانمارکی نصرت است. این مجموعه دارای فایل MP3 است که از بارزترین مشخصه های این مجموعه کیفیت صدای عالی آن می باشد.

 از آنجایی که مجموعه آموزشی نصرت مخاطب و طرفداران زیادی دارد، این مجموعه به ۲۵ زبان زنده دنیا تولید شده است. همچنین آموزش مجموعه نصرت از طریق فایل های صوتی صورت می گیرد که زبان آموزان می توانند در مدت زمان کمی تلفظ و لهجه زبان دانمارکی را بیاموزند. آموزش زبان دانمارکی به شیوه نصرت باعث تقویت حافظه و مهارت یادگیری در حین آموزش می شود. اغلب زبان آموزان به دنبال آموزش زبان دیگر همراه با زبان فارسی می باشند. مجموعه آموزشی نصرت هم یکی از بهترین و معروف ترین مجموعه های آموزش همراه با زبان فارسی می باشد که موردپسند بسیاری از زبان آموزان واقع شده است. آموزش این مجموعه بسیار ساده و لذت بخش می باشد.

مجموعه آموزشی نصرت، زبان دانمارکی را به کمک زبان فارسی آموزش می دهد و تمامی کلمات و جملات زبان دانمارکی آن با ترجمه فارسی بیان می شود تا زبان آموزان به راحتی متوجه آموزش شوند. آموزش این مجموعه به این صورت است که: ابتدا مکالمه ای پخش می شود، سپس بر روی معنی و تلفظ لغات و کلمات دانمارکی تاکید می کند. شیوه آموزش این مجموعه به گونه ای است که با تکرار و تاکید بر روی کلمات و جملات، قصد دارد که آموزش های داده شده در ذهن شما برای همیشه باقی بماند. شما تنها در ۳۰ روز می توانید تمامی مهارت های مکالمه زبان دانمارکی را به دست آورید.

پکیج آموزشی زبان نصرت یکی از ابزارهای آموزش زبان می باشد. مجموعه آموزشی زبان نصرت برای کسانی که در (Speaking) صحبت کردن مشکل دارند، خیلی مفید است و زبان آموز را دریادگیری اصطلاحات و لغات یاری می کند.این مجموعه لغت ها را یاد نمی دهد بلکه  روش درست شنیدن و صحبت کردن در زبان انگلیسی و دیگر زبان ها به زبان آموزان آموزش می دهد. اگر سطح آموزشی شما متوسط یا پیشرفته می باشد ما به شما توصیه می کنیم جهت افزودن به سرعت گفتگوی خود این پکیج را تماشا کنید. زبان انگلیسی نصرت در زمان ۹۰ روز ودیگر زبان ها در ۳۰ روز آموزش می دهد، با مرور این مجموعه به صورت روزمره ۳۰ دقیقه می توانید زبان مدنظر خود را به خوبی فرابگیرید


قیمت برای شما : 10,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.