مجموعه سخنراني هاي استاد مقداد زرافشان(پر سيمرغ) | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


مجموعه سخنراني هاي استاد مقداد زرافشان(پر سيمرغ)

کد محصول: 221
1 DVD
قیمت برای شما : 12,000 تومان


دی وی دی مجموعه سخنراني هاي استاد مقداد زرافشان(پر سيمرغ) پخش  از شبکه مهاجر
شامل سرفصل های :
انواع نام
براساس مبانی علم الاسما و نام شناسی نام هر شخص در کنار نام مادرش 4 حالت اصلی و اجتماعی را ایجاد میکند که هر کسی میتواند با آموزش این علم با شناخت از قدرت حروف و اعداد به ارتقاء جایگاه اجتماعیش بپردازد

تأثیر اعداد بر سلامتی

ارتعاش هر عدد بر زندگی هر شخص تاثیر خاص بخودش را دارد و بر اساس روز تولد هر شخص نیز میتوان به بیماریهایی که ممکن است این شخص در طول زندگیش با آن دست و پنجه نرم کند رسید بهتر است قبل از تعجب تجربه کنید یادمان باشد که اگر فقط 10٪ امکان درست بودن این مطالب را بدهیم بایست با احتیاط بیشتری گام برداشته و سعی در پیشگیری کنیم.


رنگ درمانی

رنگ تجمع مجموعه ای از فرکانسهای ویژه نور است.رنگ ممکن است تحریک کننده – شادی بخش یا ملال آور و

یا مخرب باشد.ممکن است دفع یا جذب کننده باشد. هررنگی تاثیرات مخصوص به خود را داراست و میتوان آن را برای شفابخشی وایجاد تعادل یا برای تحریک مراحل عمیق تر هشیاری بکار برد.

رنگها معمولا به سه دسته تقسیم میشوند: رنگهای اصلی :قرمز آبی  زرد  که اکثررنگها از ترکیب این سه رنگ بوجود میاید. رنگهای مکمل که از ترکیب رنگهای اصلی بوجود میایند مثل رنگ سبز و رنگهای ثالث که از ترکیب رنگهای اصلی و فرعی بوجود میایند .

سنگ درمانی

هر سنگ با متولد ماه خاصی ارتباط بیشتر و بهتری برقرار می‌کند و می‌تواند برای درمان بیماریها یا متعادل کردن قوای روحی و دماغی او مثمر ثمر باشد. به خاطر داشته باشید که برای متولدین هرماه، علاوه بر سنگ مخصوص خود او، ممکن است چندین سنگ دیگر هم مفید باشد.


قیمت برای شما : 12,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.