کتاب صوتی دره ها و قله ها - اسپنسر جانسون | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


کتاب صوتی دره ها و قله ها - اسپنسر جانسون

کد محصول: 203
1 CD
قیمت برای شما : 3,500 تومان

کتاب گویای صوتی دره ها و قله ها اثر اسپنسر جانسون با دوبله فارسی

قله ها و دره ها» داستاني درباره جواني است كه زندگي غمگيني دارد تا اينكه در ملاقات با پيرمردي به ديدگاه جديدي در زندگي مي رسد و زندگي اش متحول مي شود. او در اين ملاقات مي فهمد كه لحظه هاي خوب و بد، قسمتي از زندگي است و در زندگي همه وجود دارد و كليد زندگي بهتر، درك صحيح تر از اين لحظه هاي خوب، لحظه هاي بد كم تري داشته باشيد.

اگر شما پيش تر كتاب هاي ديگري از اسپنسر جانسون مانند «چه كسي پنير مرا جابه جا كرد؟» و يا «هديه» را خوانده باشيد از گوش فرا دادن به اين كتاب نيز لذت خواهيد برد و نكات بسياري براي زندگي خواهيد آموخت و اگر تاكنون از اين نويسنده كتابي نخوانده ايد با مطالعه اين كتاب حقايقي كليدي درباره زندگي مي آموزيد كه باعث مي شود از زندگي لذت بيشتري ببريد.

اگر به دنبال يك كتاب خودآموز هستيد كه شما را از مشكلات حرفه خود و روابط با ديگران و زندگي روزمره رها كند، اين كتاب اين جادوگري را خواهد كرد. اين كتاب ابزاري راهنما براي گذر از لحظات بد در زندگي و تبديل آنها به لحظات خوب مي باشد.

با كتاب گويا شما كتاب نمي خوانيد! ما براي شما كتاب مي خوانيم و بدين ترتيب زمان را برايتان ذخيره خواهيم نمود.قیمت برای شما : 3,500 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.