سی دی آموزش تن آرامی و ریلکسیشن | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


سی دی آموزش تن آرامی و ریلکسیشن

کد محصول: 194
1 CD
قیمت برای شما : 7,000 تومان

سی دی آموزش تن آرامی و ریلکسیشن توسط استاد ساسان ابراهیمی
شامل فیلم آموزشی همراه با فایل صوتی جهت گوش دادن با هدفن
شما با استفاده از این سی دی و انجام کارهای گفته شده میتوانید از جسم خود رها شده و به ارامشی عمیق دست یابید
تن آرامی یا ریلکسیشن چیست؟
هیچ چیز به اندازه آرامش در تمرکز انسان نقش ندارد

تن آرامی یا وانهادگی تکنیک ساده ای است که با انجام آن تمام عضلات بدن شل و وانهاده می شوند و تنشها ، انقباضات و اسپاسم های عضلانی از بین می روند.( این تکنیک به خصوص در مورد بیماران کمردردی که به طور ثانویه دچار اسپاسم های دردناک در ناحیه ی کمرمیشوند بسیار موثر می باشد.)

 در طول انجام تکنیک تن آرامی از پرش افکار به تدریج کاسته می شود و ذهن آرام می گیرد. در نتیجه فرد یک آرامش عمیق جسمی ، ذهنی و روحی را تجربه می کند. می توان آن را به لحظات بین خواب و بیداری تشبیه کرد.

مغز انسان در تمام طول مدت حیات امواج مغزی تولید می کند که توسط دستگاه های خاصی قابل ثبت و بررسی می باشد.محققین متوجه شده اند که فرکانس این امواج در حالات مختلف خواب و بیداری متفاوت است.

تن آرامی یا ریلکسیشن، تکنیکی است برای آرام سازی عضلات بدن. از آنجا که بین ذهن و تن ارتباط تنگاتنگی وجود دارد، هرچه که شما در جسم خود آرامش بیشتری برقرار می کنید، در ذهنتان نیز آرامش بیشتری برقرار می شود. اغلب کسانی که از عدم تمرکز فکر، شکوه و شکایت می کنند در حقیقت از افکار مزاحم ذهنی خود می نالند و همیشه می پرسند با این افکار مزاحم که ذهن ما را اشغال کرده، چه کار کنیم؟

واقعیت این است که شما به طور ارادی و آگاهانه نمی توانید این افکار مزاحم را از ذهن خود خارج کنید و از شر آن راحت شوید. اما می توانید آزادسازی و آرام سازی ذهن خود را از راهی غیر مستقیم انجام دهید. از آنجا که هر فکری (به ویژه افکار منفی مزاحم) عضلات را منقبض می کند، ما می آییم عضلات را آرام می کنیم و تنش و انقباضشان را از بین می بریم. در نتیجه این کار، افکار منفی خود به خود از ذهن ما خارج می شوند. اساس تن آرامی همین است: آرام سازی عضلات با قصد ایجاد آرامش و خلأ ذهنی. چرا که هرچه میدان فکری خالی تر باشد، تمرکز و توجه بر یک موضوع خاص، آسانتر می شود.قیمت برای شما : 7,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.