سمینار تصویری چگونه فروش خود را چند برابر کنید | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


سمینار تصویری چگونه فروش خود را چند برابر کنید

کد محصول: 174
2 DVD
قیمت برای شما : 12,000 تومان

سمینار تصویری چگونه فروش خود را چند برابر کنیم توسط برایان تریسی با دوبله فارسی
شامل دو دی وی دی تصویری و یک سی دی صوتی


گزیده ای از سمینار چگونه فروش خود را چند برابر کنید

♦ فروشندگان بزرگ، بلند پرواز هستند، آنها می خواهند که موفق باشند، فروشندگان بزرگ به فروش به عنوان راهی برای رسیدن به اهدافشان نگاه می کنند.♦ بزرگترین ترس فروشندگان بزرگ، ترس روبرو شدن با مشتری است. آنها می دانند هرچه با افراد بیشتری صحبت کنند، فروش بیشتری خواهند داشت و درنتیجه با انگیزه بیشتری به مشتریان خدمات ارائه خواهند داد.

 

♦ چقدر به کالایی که می فروشید، باور دارید؟ چقدر باور دارید کالایی که می فروشید، بهترین است؟ آیا می دانید یکی از مهمترین عواملی که مشتری برای خرید در نظر می گیرد، میزان باور شما به کالایی است که می فروشید؟

 

♦ آیا همیشه می دانید، مشتریان همیشه نگران این هستند که فروشندگان آنها را فریب دهند؟ فروشندگان موفق پیوسته برای جلب اطمینان مشتریان خود تلاش می کنند و با این کار به مشتریان خود آرامش هدیه می دهند.

 

♦ آیا می دانید فروشندگان موفق قبل از ملاقات با مشتری درباره آنها اطلاعات جمع کرده و درباره آنها تحقیق می کنند و با این کار ضمن کسب اعتبار بیشتر نزد مشتری، فروش آسان تر خواهد شد.


امروز برایان تریسی یکی از موفق ترین مشاوران تجارت در ایالات متحده و یکی از مشهورترین سخنرانان حرفه ای در جهان به شمار می رود . او با بیش از ۵۰۰ شرکت بزرگ و کوچک کار کرده است . او سالانه با بیش از ۳۰۰ هزار نفر در سراسر جهان در مورد موضوعات بهره وری شخصی و شرکتی صحبت می کند .

 

برایان تریسی حدود سی کتاب نوشته که تعدادی از آنها به ۱۲ زبان ترجمه شده است . برنامه های آموزشی سمعی و بصری وی در سراسر جهان برای آموزش مدیران ، فروشندگان ، موفقیت شخصی و مدیریت زمان استفاده می شود. علاوه بر آن ، وی به ۸ کشور در ۵ قاره جهان مسافرت کرده و در آنجا کار کرده است .

 

وی در رشته تجارت و مدیریت درجه دکترا دارد و تحصیلاتی نیز در زمینه تاریخ ، فلسفه ، علوم اقتصادی ، مذهب ، متافیزیک ، و روان شناسی دارا می باشد. برایان روشی عالی برای تبدیل ایده ها و دیدگاه ها به استراتژی های عملی دارد که سریع عمل می کنند و زود نتیجه می دهند . وی مدیر سازمان جهانی مشاوره و آموزش برایان تریسی است که در ساحل سولانا واقع در کالیفرنیا قرار دارد . برایان متاهل است و چهار فرزند دارد .
قیمت برای شما : 12,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.