سمینار تصویری قانون طلایی فروش | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


سمینار تصویری قانون طلایی فروش

کد محصول: 173
2 DVD
قیمت برای شما : 12,000 تومان

 دی وی دی تصویری سمینار قانون طلایی فروش (تونی الساندرا) با دوبله فارسی + DVD فیلم مستند سینمایی جاناتان مرغ دریایی + فایل صوتی (MP3) سمینار ارائه شده + کتاب صوتی (mp3) مدیریت فروش

گزیده ای از سمینار قانون طلایی فروش:
 اگر می خواهید بیشتر فروش کنید، سود بیشتری داشته باشید و خدمات بهتری به مشتریانتان ارائه دهید، باید شخصیت، خصوصیات اخلاقی و الگوهای رفتاری مشتری را بشناسید. باید سطح توقع مشتری را بدانید و قتی آن را فهمیدید، می توانید بیشتر از توقع مشتری کار کنید.
قانون طلایی فروش می گوید با مردم طوری رفتار کن که دوست دارند با آنها رفتار شود. طوری که گوش دادن به حرف های شما برای آنها آسان باشد.فروش
در یک معامله باید طوری رفتار کنیم که خرید برای آنها راحت باشد، نه فروش برای ما و این فرایند سازگاری نامیده می شود. یعنی توانایی تغییر روش و استراتژی بر اساس شرایط فرد مقابل.

یکی از زیباتری جنبه های فروش رودرو این است که بتوانیم نیاز مشتری را پیدا کنیم و بسته به تک تک مشتری ها، راهکارهای مختلفی به آنها نشان داده و روشمان را تغییر دهیم.
 

درباره نویسنده
دکتری تونی الساندرا (Tony Allsandra) فارغ التحصیل دکترای بازاریابی از دانشگاه جورجیا می باشد. وی در سال 1985 به عضویت کانون سخنرانان جهان درآمده است. اعضای این کانون 20 سخنران برتر جهان می باشند.از وی تا کنون 50 برنامه به صورت صوتی و تصویری توسط کمپانی معتبری همچون والت دیزنی و قرن 21 تهیه و عرضه شده است. از دکتر تونی الساندرا تا کنون کتاب های بسیار زیادی با موضوعات فروش جمعی و ارتباط در کار منتشر شده است.


قیمت برای شما : 12,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.