سمینار علم ثروتمند شدن اثر باب پراکتور با دوبله فارسی | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


سمینار علم ثروتمند شدن اثر باب پراکتور با دوبله فارسی

کد محصول: 169
2 DVD
قیمت برای شما : 12,000 تومان

فیلم سمینار آموزشی افکار خود را تغییر دهید"علم ثروتمند شدن" توسط باب پراکتور با دوبله فارسی
وقتی که شما این سمینار را میبینید و درک میکنید به تدریج تمام زندگی شما متحول خواهد شد
با دوبله استاد جلال مقامی
dvd تصویری سمینار آموزشی علم بدست آوردن ثروت
به همراه نسخه صوتی سمینار قابل پخش در موبایل و اتومبیل و کلیه سیستم های صوتی

تمامی انسان ها از ابتدا تا کنون به دنبال کسب ثروت و قدرت بوده اند. اما تنها تعداد بسیار کمی از آنها موفق به رسیدن به ثروت های خیلی زیاد شدند و تعداد خیلی زیادی از آنها حتی در تأمین مایحتاج روزانه خود با مشکل مواجه بوده  و هستند.

حالا شما بفرمایید که جرء کدام گروه هستید؟  اگر شما هم علی رغم تمام تلاشی که صرف کرده اید ولی هنوز به مراد دل خودتان نرسیده اید و فاصله خود را با ثروتمند شدن بسیار زیاد می بینید، بهتر است چاره ای بیاندیشید !

آقای باب پراکتور به عنوان یکی از معروف ترین سخنرانان موفقیت در جهان و از اساتید فیلم مستند و جنجالی “قانون جذب” به شما می گوید که اگر تا حالا ثروتمند نشده اید، احتمال خیلی زیاد خودتان جلوی خودتان را گرفته اید ! او می گوید که اگر بخواهید، شما هم ثروتمند می شود  . . .




باب پراکتور، 40 سال است که وقت خود را صرف کمک به انسان‌ها کرده است تا بتوانند خوب زندگی کنند و زندگی خود را مملو از سعادت، روابط ارزشمند و آگاهی معنوی نمایند. باب پراکتور می‌داند چگونه به انسان‌ها کمک کند چون زندگی خود او پر از آرزوهای دست نیافتنی و محدودیت بوده است. در سال 1960 او از دبیرستان اخراج می‌شود و با سابقه ای که داشته هیچ آینده شغلی را در انتظار خود نمی‌بیند جز ابر سیاهی چیز دیگری در آینده تاریک او دیده نمی‌شود. کتابی به دستش می‌رسد که بذر امید را در ذهن او می‌کارد. در عرض چند ماه و با حمایت‌ها و تحت تأثیر کارهای ارل نایتینگل زندگی باب به معنای واقعی دگرگون می‌شود. به مدت یک سال او بیش از 100 هزار دلار درآمد دارد و خیلی زود درآمد او از یک میلیون دلار هم بیشتر می‌شود. همه فکر می‌کنند برای تغییر دادن زندگی، باید محل کار، محل زندگی و یا حتی شغلشان را عوض کنند. اما برای تغییر کردن باید از درون خودتان شروع کنید. اگر درون خودتان را تغییر ندهید هیچ تغییری در زندگی‌تان رخ نخواهد داد. اودر این برنامه به شما خواهد گفت هر چیزی که وارد زندگی می‌شود خودت آنرا به درون زندگی‌ات جذب می‌کنی و آن چیز به خاطر تصویرهای ذهنی‌ات به طرفت خواهد آمد. او می‌گوید این تصاویر همین افکار تو هستند. به هرچیزی که فکر می‌کنی به طرف تو خواهد آمد. در این مجموعه ما با علم به دست آوردن ثروت آشنا خواهیم شد.


وقتی که شما این سمینار را می بینید و درک می کنید به تدریج تمام زندگی شما متحول خواهد شد. در این سمنیار باب پراکتور در مورد دلایل رخ دادن اتفاقات در زندگی آدم ها صحبت می کند و می گوید برای اینکه در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنیم باید چه بکنیم. باب پراکتور می گوید که میزان درآمدی که بدست می آورید نسبت مستقیم با کیفیت انجام کارهایمان دارد.
محتویات بسته آموزشی
 2 عدد DVD حاوی فیلم سمینار آموزشی “علم بدست آوردن ثروت” + 1 عدد CD نسخه صوتی سمینار

گزیده ای از سمینار :

♦ برای تغییر زندگی باید زندگی را تغییر داد.

♦ همه فکر می کنند برای تغییر دادن، باید محل کار، محل زندگی یا شغلشان را عوض کنند، اما من می گویم برای تغییر کردن باید از دون خودتان شروع کنید. اگر درون خودتان را تغییر ندهید، هیچ اتفاقی نمی افتد.

♦ تنها جیزی که لازم است تا روش های کاربردی ثروتمند شدن برای شما بکار بیاید تصمیم گیری است. برای ثروتمند شدن لازم نیست کار خاصی انجام دهید تنها لازم است کار خودتان را به روش خاصی انجام دهید.

♦ اگر هدف شما در زندگی این باشد که فقط بدهی هایتان را پرداخت کنید، تا وقتی که زنده هستید بدهکار خواهید بود، چون به هر چیزی که فکر کنید شما را به خود جذب می کند و به مرور به آن وابسته خواهید شد.

♦ رازی وجود دارد که اگر به آن دست پیدا کنید، به هرآنچه می خواهید می رسد.





قیمت برای شما : 12,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.