آموزش جودو به زبان فارسی | فروشگاه اینترنتی سی دی گستر


آموزش جودو به زبان فارسی

کد محصول: 16
1 DVD
قیمت برای شما : 7,000 تومان

 

این فیلم آموزشی  برای ارتقای سطح توانایی های جودو کاران بسیار موثر است، جودو کاران عزیز توجه داشته باشند، که تماشای فیلم های اموزشی در کنار پرداختن به تمرینات در باشگاه ضروری می باشد، با وجود استعدادهای زیادی که جودو کاران ایرانی دارند اما متاسفانه جودوی ایران جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده است. امید است با دیدن این مجموعه ورزشکاران جودو کار بتوانند با افزایش توانایی های خود در سطوح کشوری و بین المللی  افتخار افرینی کنند.

 

این مجموعه به نحوی است که همه ی جودو کاران با هر سطحی میتوانند به اندازه ی خود از آن بهره مند شوند

جودو (به معنی طریقت نرمی یا انعطاف ) هنر رزمی , ورزش رزمی و فلسفه ای است که از کشور ژاپن نشات گرفته است . منشا جودو از هنر رزمی جوجیتسو “هنر نرمی”  است و در سال ۱۹۳۲ فردی ژاپنی بنام دکتر ژیگارو کانو آن را پایه گزاری نمود. هم اکنون محل فدراسیون جهانی جودو  در کودوکان ژاپن می باشد .

      درجات فنی

   ورزشکاران این رشته با شروع از Q10  یا همان کمربند سفید با طی مراحل Q9 تاQ1 کمربند های زرد و سبز و بنفش و قهوه ای به درجه دان یا کمربند مشکی می رسند وتا دان ۱۰ ادامه میابد.

      این ویدیو که کاملا بصورت دوبله فارسی می باشد شامل ۵ بخش ویدیوئی جهت آموزش تکنیکهای پرتاب و تکنیکهای پرتاب با پا و تکنیکهای نفس گیری یا خفه کردن است علاوه بر این  مطالب آموزشی دیگری همچون

      *جودو  چیست؟

      * اصطلاحات جودو

     * فنون جودو

   *امتیاز گیری در جودو

        نیز برای بهره بردن بیشتر شما عزیزان از این فیلم موجود می باشد. این ویدیو بصورت مالتی مدیا بوده ولی  قابلیت پخش بر روی دستگاه های پخش خانگی را نیز دارا می باشد.محصولی از شرکن نرم افزاری نوآوران
کاملا ارجینال و دارای هولوگرام
قابل پخش در دستگاه های پخش خانگی
قیمت برای شما : 7,000 تومان

اگر در ثبت سفارش مشکلی دارید صفحه راهنمای خرید را مطلعه فرمایید و یا با شماره 09125804266 تماس حاصل فرمایید


ارسال نظر


captcha

    نظری پیرامون این محصول ثبت نشده است, شما می توانید به عنوان اولین نفر نظر خود را ارائه دهید.